Nebezpečně návykové...

  • Vyrábíme a dodáváme dorty a dezerty. Skvělé dorty a vynikající dezerty! Takové, že své babičce dáte konečně zasloužené volno a budete se vracet k nám :-) A věřte, že Vám nemažeme med kolem úst, naše sladké pokušení je prostě nebezpečně návykové.

Už jste navštívili naši Tak trochu jinou kavárnu Warewa? Těšíme se na Vás v centru Ostravy!!

Kompletní cukrářský sortiment a cateringové služby

Jste firmou zabývající se organizací svateb či oslav a hledáte dodavatele nejen pěkných, ale i chuťově vyvážených cukrářských výrobků z nejkvalitnějších surovin? Pak jsme tady právě pro vás. Naše nabídka je široká a vše přizpůsobíme konkrétním požadavkům a přáním pro nezapomenutelný den. Nebojte se nás oslovit s poptávkou!

Objednávky dortů, dezertů i slaných specialit:

Veškeré dorty naší stálé nabídky zakoupíte za jednotnou cenu 638 Kč. Celou nabídku naleznete na našich webových stránkách v sekci Dorty. Vyrobíme pro vás také originální a nezapomenutelný dort dle vašich představ v nejrozmanitějších příchutích. Veškeré informace vám poskytneme na telefonním čísle 724 00 99 89 Dorty si poté můžete vyzvednout v naší kavárně v centru Ostravy. Od pondělí do pátku nás můžete navštívit od 8:00 do 19:00, v sobotu, v neděli a ve svátky od 9:00 do 18:00. Těsíme se na vaši návštěvu! Aktuální informace o akcích, provozní době a novinkách sledujte také na facebooku

Telefonická či elektronická objednávka dortů

Váš oblíbený dort si můžete také objednat na telefonním čísle 605 533 793 nebo na emailové adrese warewa@seznam.cz do 14té hodiny.

Novinky:

Svatební veletrh Nevěsta

Připravujete se na svůj velký den, chcete se inspirovat či jen ochutnat naše skvělé výrobky? 15. a 16.3.2014 se zúčastníme Svatebního veletrhu Nevěsta v Multifunkční aule Gong Dolní Vítkovice. 


Svatební veletrh Svatba

Další akcí v duchu vaší krásné svatby je veletrh Svatba, který se uskutečnil na Výstavišti Černá louka v Ostravě v termínu 7. – 9. března 2014. Nejen svatební šaty a doplňky, ale i výborné deserty a dorty, které ozdobí váš nejdůležitější den. 


Svatební veletrh Ostrava

V termínu 18.-19.1.2014 jsme se zúčastnili tradičního Svatebního veletrhu v Clarion Congress Hotel Ostrava, kde jsme prezentovali naše výrobky včetně finálového dortu ze soutěže Svatební dort roku. Díky vám, našim zákazníkům, jsme se stali velmi úspěšnými. Radost jsme udělali výhercům poukazů v celkové hodnotě 19000 kč.


« | 1 2 3 4 5 | »